Gardell Knit Wine Red duża pleciona torebka z paskiem
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Tylko do wtorku 26.05. podczas Color Days możesz kupować z rabatem -25% dzięki kodowi CD25. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne odcienie, czy wyraziste modele, teraz jest idealny moment, by sprawić sobie radość.
Poznaj naszą nową Gardell Knit, która całkowicie Cię oczaruje swoim unikalnym plecionym materiałem flying knit w naprawdę dużym wydaniu. Ten wspaniały model łączy w…
Więcej informacjiPoznaj naszą nową Gardell Knit, która całkowicie Cię oczaruje swoim unikalnym plecionym materiałem flying knit w naprawdę dużym wydaniu. Ten wspaniały model łączy w sobie czysty minimalistyczny design z teksturą, w której zakochasz się od pierwszego dotyku, a w jej bezdennym wnętrzu z łatwością schowasz cały swój dzień. To Twoja nowa pojemna towarzyszka, która dzięki swojej lekkości i niebanalnemu wyglądowi natychmiast wyróżni się z tłumu, nawet gdy napakujesz ją po brzegi. Wystarczy zarzucić ją na ramię i możesz wyruszać podbijać świat ze wszystkim, co ważne przy sobie i z odpowiednią dawką stylu.
- Pleciony materiał „flying knit"
- Lekka dzięki swojemu materiałowi
- Wewnętrzne kieszonki na drobiazgi
- Długie elastyczne paski na ramię
| Wymiary | 360 x 500 x 220 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 840 g |
| Zapięcie | Sznurek |
| Wzór | Jednokolorowy, Pleciony |
| Styl | Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 61 a 95 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
DUŻE TOREBKI
Niestety nie jesteśmy w Hogwarcie i nie mamy do dyspozycji magicznej torby Hermiony, do której zmieścił się nawet namiot. Ale na szczęście żyjemy w świecie, gdzie duże torebki są w modzie i jest tu Vuch, który ma całą sekcję takich torebek, więc możesz wybrać swoją dużą piękność, do której włożysz wszystko niezbędne i zbędne, co akurat potrzebujesz mieć przy sobie.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.