Sora Rio Beige duża torebka z rafii
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Rabaty do -50% oznaczają jedno. Wybierz model, który będziesz nosić z przyjemnością każdego dnia. Dodatkowo do 30.04. darmowa dostawa od 90 zł.
Duża torba z zapachem lata. Ten model łączy lekkość rafii z elegancją detali ze skóry ekologicznej. To torba na dni, kiedy nie zadowolisz się małym. Z łatwością zmieści…
Więcej informacjiDuża torba z zapachem lata. Ten model łączy lekkość rafii z elegancją detali ze skóry ekologicznej. To torba na dni, kiedy nie zadowolisz się małym. Z łatwością zmieści książkę, okulary i mniejsze zakupy. Długie uchwyty zapewniają wygodę noszenia na ramieniu, a przemyślany design doda Twojej letniej stylizacji szyku.
- Główne zapięcie na magnes
- Design z efektem rafii
- Wewnętrzna kieszonka na zamek + dwie małe przegródki
- Długie uchwyty do wygodnego noszenia
| Wymiary | 270 x 460 x 130 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna, Polipropylen |
| Waga | 520 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy, Pleciony |
| Styl | Czas wolny |
| Długość paska | 57 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
DUŻE TOREBKI
Niestety nie jesteśmy w Hogwarcie i nie mamy do dyspozycji magicznej torby Hermiony, do której zmieścił się nawet namiot. Ale na szczęście żyjemy w świecie, gdzie duże torebki są w modzie i jest tu Vuch, który ma całą sekcję takich torebek, więc możesz wybrać swoją dużą piękność, do której włożysz wszystko niezbędne i zbędne, co akurat potrzebujesz mieć ze sobą.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.