Aleeza Black torba crossbody na zamek
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Aleeza to elegancka i praktyczna torebka o ponadczasowym designie, która zachwyca prostotą i przejrzystością. Trzy oddzielne komory na zamek ułatwiają organizację…
Więcej informacjiAleeza to elegancka i praktyczna torebka o ponadczasowym designie, która zachwyca prostotą i przejrzystością. Trzy oddzielne komory na zamek ułatwiają organizację wszystkich niezbędnych rzeczy, podczas gdy regulowany pasek zapewnia wygodne noszenie. Wytłoczone logo dodaje subtelnego detalu, podkreślając jej dyskretny styl. Idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalność bez zbędnych ozdób.
- Główna przestrzeń podzielona na trzy komory zamykane na zamek
- Wewnętrzna kieszonka na zamek
- Regulowany pasek crossbody
| Wymiary | 220 x 250 x 80 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 550 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Kolekcja | SimplyV |
| Styl | Czas wolny |
| Długość paska | 92 - 130 cm |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
SimplyV
Proste Vuszki, po prostu Vuch!
Ponadczasowa, minimalistyczna i elegancka. Kolekcja SimplyV świetnie radzi sobie bez zbędnych dodatków. Bo w prostocie tkwi piękno. Główną rolę w designie każdej torebki SimplyV odgrywa czysta linia, gładki materiał i delikatne metalowe detale. Krótko mówiąc - nic zbędnego, a jednak niczego nie brakuje. Jaka będzie Twoja wersja SimplyV?
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.