Leyra Grace Taupe elegancka torebka ze skóry bydlęcej włoskiej
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Leyra Grace to element, który mówi sam za siebie i przy którym nie poszliśmy na żaden kompromis w doborze materiałów. Cała jej produkcja odbywa się na Słowacji z premium…
Więcej informacjiLeyra Grace to element, który mówi sam za siebie i przy którym nie poszliśmy na żaden kompromis w doborze materiałów. Cała jej produkcja odbywa się na Słowacji z premium skóry bydlęcej włoskiej, która wyróżnia się naturalną strukturą i miękkością, dzięki czemu torebka jest niesamowicie przyjemna w dotyku. Czyste linie i minimalistyczny styl czynią z niej niezbędny dodatek, który podkreśli Twoją elegancję w każdej sytuacji. Dla wygodnego noszenia wyposażona jest w wąski pasek crossbody, który nie zakłóca jej delikatnej sylwetki. Wszystkie Twoje niezbędne rzeczy zabezpieczą wewnętrzne przegródki na karty oraz praktyczna zewnętrzna kieszeń na zamek, dzięki której będziesz mieć wszystko bezpiecznie schowane i natychmiast pod ręką.
- Bestseller w skórzanym wykonaniu
- Premium skóra bydlęca włoska
- Wyprodukowano na Słowacji
- Główne zapięcie na magnetyczny pin
- Wewnętrzne przegródki na karty
- Tylna kieszeń na zamek
- Wąski pasek crossbody
| Wymiary | 140 x 200 x 70 mm |
| Materiał | Prawdziwa skóra |
| Waga | 350 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Elegancki |
| Długość paska | 100 - 126 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Małe |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Ukryta kieszeń |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
PRODUKTY SKÓRZANE ZE SKÓRY BYDLĘCEJ
To nie są zwykłe elementy ze skóry. To wybór włoskiej skóry bydlęcej, przetworzony z precyzją, którą rozpoznasz na pierwszy rzut oka. Ręcznie wykonane na Słowacji, z szacunkiem dla materiału i designu. Każdy detal ma swój powód, każdy szew jest przemyślany. Te produkty nie są dla każdego, są dla tych, którzy chcą nosić jakość z wagą, charakterem i osobowością. Przyjmij luksus, który rośnie razem z Tobą i pozwól swojemu stylowi mówić z niezmuszoną pewnością. Czy to idziesz do pracy, do miasta, czy po prostu wychodzisz.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.