Ysmael Taupe duża torebka z włoskiej skóry bydlęcej
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Tylko do wtorku 26.05. podczas Color Days możesz kupować z rabatem -25% dzięki kodowi CD25. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne odcienie, czy wyraziste modele, teraz jest idealny moment, by sprawić sobie radość.
Skórzana torebka Ysmael powstała jako hołd dla kobiety, która szuka oryginalności w detalach i docenia prawdziwe rzemiosło. Każdy element podkreśla jej osobowość – od…
Więcej informacjiSkórzana torebka Ysmael powstała jako hołd dla kobiety, która szuka oryginalności w detalach i docenia prawdziwe rzemiosło. Każdy element podkreśla jej osobowość – od prawdziwej włoskiej skóry najwyższej jakości z surowym wykończeniem wnętrza po precyzyjne szycie, które nadaje torebce charakter i autentyczność. Srebrne okucia, praktyczna zewnętrzna kieszonka i solidne dno z motywem ,,Step out of the shade" tworzą design, który pozostaje minimalistyczny, ale jednocześnie niepowtarzalny. Torebka podkreśla indywidualność noszącej i staje się elementem, który opowiada własną historię – historię o odwadze, by wyróżnić się z tłumu i dać przestrzeń materiałowi, którego jakość nie starzeje się.
- Premium włoska skóra bydlęca
- Wyprodukowano na Słowacji
- Główne zapięcie na magnetyczny pin
- Zewnętrzna kieszonka
- Kontrastowy przewlekany pompon
| Wymiary | 270 x 460 x 130 mm |
| Materiał | Prawdziwa skóra |
| Waga | 660 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Kolekcja | Skórzana |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Długość paska | 72 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Ukryta kieszeń |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
SKÓRZANE PRODUKTY ZE SKÓRY BYDLĘCEJ
To nie są zwykłe kawałki skóry. To wybór włoskiej skóry bydlęcej, przetwarzanej z precyzją, którą rozpoznasz na pierwszy rzut oka. Ręcznie wykonane na Słowacji, z szacunkiem dla materiału i designu. Każdy detal ma swój powód, każdy szew jest przemyślany. Te produkty nie są dla każdego, są dla tych, którzy chcą nosić jakość z ciężarem, charakterem i osobowością. Przyjmij luksus, który rośnie razem z Tobą i pozwól swojemu stylowi mówić z niezmuszoną pewnością. Czy idziesz do pracy, do miasta, czy po prostu wychodzisz.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.