Noreen Black torba zakupowa do ręki i na ramię
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
W VUCH możesz odkrywać, wybierać i sprawiać sobie radość bez dodatkowych zmartwień. A gdy zrobisz zakupy za ponad 90 zł? Dostawę masz od nas gratis. Oferta obowiązuje tylko do środy 3.06.
Czasami wystarczy niewiele, aby powstała torba, którą pokochasz od pierwszych zakupów. To właśnie ona. Lekka, bez podszewki, bez zbędności, ale z przemyślanymi detalami,…
Więcej informacjiCzasami wystarczy niewiele, aby powstała torba, którą pokochasz od pierwszych zakupów. To właśnie ona. Lekka, bez podszewki, bez zbędności, ale z przemyślanymi detalami, które docenisz już przy pierwszej wizycie w centrum handlowym. Wewnątrz kieszenie na zamek na telefon, klucze lub portfel.
Minimalistyczna, ale mądra. Po prostu easy going partnerka, która wie, jak robisz zakupy.
- Główne zapięcie na zamek
- Dwie wewnętrzne przestronne kieszenie
- Lekki materiał
- Możliwość noszenia w ręce i na ramieniu
| Wymiary | 365 x 480 x 105 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 410 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 64 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Właściwości | Wytrzymały materiał |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
DUŻE TOREBKI
Niestety nie jesteśmy w Hogwarcie i nie mamy do dyspozycji magicznej torby Hermiony, do której zmieścił się nawet namiot. Ale na szczęście żyjemy w świecie, gdzie modne są duże torebki i jest tu Vuch, który ma całą ich sekcję, więc możesz wybrać swoją dużą piękność, do której włożysz wszystko niezbędne i zbędne, co akurat potrzebujesz mieć ze sobą.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.