Eirene Brown duża torebka na zamek
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Eirene to idealna torebka do biura. Jest bardzo prawdopodobne, że stanie się Twoją ulubioną koleżanką. Nawet jeśli nie będzie miała własnego biurka, nie martw się o nią.…
Więcej informacjiEirene to idealna torebka do biura. Jest bardzo prawdopodobne, że stanie się Twoją ulubioną koleżanką. Nawet jeśli nie będzie miała własnego biurka, nie martw się o nią. Ma sztywne dno i metalowe nóżki, na których wytrzyma nawet nadgodziny. A po pracy spokojnie „pomoże" Ci też z mniejszymi zakupami.
- Duża torebka ze sztywnym dnem, które chronią 4 metalowe nóżki
- Całkowicie zapinana na zamek, więc nic dla nieuważnych
- Długie wygodne rączki pasują na przedramię i na ramię
| Wymiary | 270 x 420 x 130 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 510 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Duże torebki
Niestety nie jesteśmy w Hogwarcie i nie mamy do dyspozycji magicznej torby Hermiony, do której zmieścił się nawet namiot. Ale na szczęście żyjemy w świecie, gdzie duże torebki są w modzie i jest tu Vuch, który ma całą sekcję takich torebek, więc możesz wybrać swoją dużą piękność, do której włożysz wszystko niezbędne i zbędne, co akurat potrzebujesz mieć ze sobą.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.