Thalie Big Red duża i pojemna torebka
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Rabaty do -50% oznaczają jedno. Wybierz model, który będziesz nosić z przyjemnością każdego dnia. Dodatkowo do 30.04. darmowa dostawa od 90 zł.
Większy model, więcej możliwości. Ta torebka to bardziej pojemny wariant naszego ulubionego designu Thalie. Zachowuje swoją wciągającą elegancję, ale dodaje przestrzeń…
Więcej informacjiWiększy model, więcej możliwości. Ta torebka to bardziej pojemny wariant naszego ulubionego designu Thalie. Zachowuje swoją wciągającą elegancję, ale dodaje przestrzeń na wszystko, czego wymaga Twój dzień, od laptopa po niezbędną kosmetyczkę. Ponadczasowy kształt z dłuższymi uchwytami czyni z niej stylowego i praktycznego partnera, który dotrzyma Ci kroku w biurze i na spotkaniu, a przy tym wygląda świetnie przy każdej filiżance kawy.
- Większa siostra modelu Thalie
- Główne zapięcie magnetyczne
- Wewnętrzna kieszeń na zamek + dwie przegródki
- Naprawdę pojemna torebka
- Długie uchwyty dla wygodnego noszenia
| Wymiary | 240 x 580 x 170 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 550 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Elegancki, Podróżny |
| Długość paska | 60 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Złoty |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
DUŻE TOREBKI
Niestety nie jesteśmy w Hogwarcie i nie mamy do dyspozycji magicznej torby Hermiony, do której zmieścił się nawet namiot. Ale na szczęście żyjemy w świecie, gdzie duże torebki są na topie i jest tu Vuch, który ma całą sekcję takich torebek, więc możesz wybrać swoją dużą piękność, do której włożysz wszystko niezbędne i zbędne, co akurat potrzebujesz mieć ze sobą.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.