Gioia Melange Wine Red miejski przestronny plecak
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Plecak Gioia Melange już tu jest i ma wielkie ambicje! Wykonany z wytrzymałego materiału i PU, staje się towarzyszem, który radzi sobie ze wszystkim – od miejskich…
Więcej informacjiPlecak Gioia Melange już tu jest i ma wielkie ambicje! Wykonany z wytrzymałego materiału i PU, staje się towarzyszem, który radzi sobie ze wszystkim – od miejskich spacerów po podróże za siedem gór. Mnóstwo kieszeni, stabilna forma i styl, który krzyczy: Jestem tutaj i jestem świetny! Ten kawałek pokaże Ci, że może mieć wielką osobowość.
- Część plecaka wykonana z wytrzymałego materiału
- Zapięcie na magnes i zamek
- Wiele kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych
- Plecak zachowujący kształt
| Wymiary | 400 x 280 x 120 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna, Tkanina |
| Waga | 800 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 13 |
| Styl | Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 56 - 102 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Kolor okuć | Czarny |
| Właściwości | Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
50% PES Poliester
50% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Plecaki
Czasy, gdy plecaki oznaczały tylko tornistry do szkoły lub sprzęt na wysokogórskie wędrówki, już minęły. Teraz plecak może być eleganckim dodatkiem do miasta na spacer, do pracy lub szkoły. Wybierz więc model, który pasuje do Twoich pleców i dopełni Twoją stylizację. Kolejną niepodważalną zaletą plecaków jest wolność rąk, a Twoje plecy z pewnością podziękują, ponieważ cały ciężar Twoich niezbędnych rzeczy będzie równomiernie rozłożony na oba ramiona.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.