Viessa Black elegancki miejski plecak
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Plecak Viessa to spełnienie życzeń klientów w ramach programu Your Choice – i to jak świetnie wybrane! Elegancki design plecaka z materiału PU, mnóstwo kieszonek na…
Więcej informacjiPlecak Viessa to spełnienie życzeń klientów w ramach programu Your Choice – i to jak świetnie wybrane! Elegancki design plecaka z materiału PU, mnóstwo kieszonek na Twoje skarby i wariant z nadrukiem, który z pewnością przykuje uwagę. Idealny towarzysz do pracy lub gdziekolwiek chcesz błyszczeć i mieć wszystko pod kontrolą. Ten plecak to po prostu Twój styl, Twój wybór.
- Plecak z kolekcji Your Choice, zaprojektowany przez naszych klientów
- Eleganckie wykonanie
- Zewnętrzne i wewnętrzne kieszenie na zamek
- Kieszeń na laptopa 11,6"
| Wymiary | 350 x 290 x 120 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 750 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 12 |
| Styl | Na co dzień |
| Długość paska | 44 - 94 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" " |
| Materiał na zamek | Metal |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Wyściełane plecy, Wyściełane paski, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Plecaki
Czasy, gdy plecaki oznaczały tylko tornistry do szkoły lub sprzęt na górskie wędrówki, już minęły. Teraz plecak może być eleganckim dodatkiem do miasta na spacer, do pracy lub do szkoły. Wybierz więc model, który będzie pasować do Twoich pleców i dopełni Twój outfit do perfekcji. Kolejną niepodważalną zaletą plecaków jest to, że masz wolne ręce, a Twoje plecy na pewno podziękują, ponieważ cały ciężar Twoich niezbędnych rzeczy będzie równomiernie rozłożony na oba ramiona.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.