Deiryen Beige pojemny plecak na zamek
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Ten plecak nie zna pojęcia „mało miejsca". Nowy colorblocking nadaje mu styl, który przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia, a jego bardzo pojemne wnętrze poradzi sobie…
Więcej informacjiTen plecak nie zna pojęcia „mało miejsca". Nowy colorblocking nadaje mu styl, który przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia, a jego bardzo pojemne wnętrze poradzi sobie ze wszystkim – od pakowania na weekend po codzienny chaos. Dwie zewnętrzne kieszenie dodatkowo utrzymają wszystkie ważne rzeczy w zasięgu ręki. Plecak, który nie boi się żadnej drogi – ani Twojego wyposażenia.
- Główne zapięcie na zamek
- Wewnętrzne przegródki na drobiazgi
- Wzmocniona kieszeń na laptop
- Zewnętrzne kieszenie na zamek
- Regulowane paski na ramiona
| Wymiary | 450 x 380 x 120 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna, Tkanina |
| Waga | 680 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Wielokolorowy |
| Objętość | 20 |
| Styl | Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 53 - 86 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Wyściełane plecy, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Plecaki
Czasy, kiedy plecaki oznaczały tylko teczki do szkoły lub sportowe modele na wysokogórskie wędrówki, dawno minęły. Teraz plecak może być także eleganckim dodatkiem do miasta na spacer, do pracy lub do szkoły. Wybierz więc model, który będzie pasował do Twoich pleców i dopełni Twój strój do perfekcji. Kolejną niekwestionowaną zaletą plecaków jest to, że masz wolne ręce, a Twoje plecy z pewnością też Ci podziękują, ponieważ cały ciężar Twoich rzeczy będzie pięknie rozłożony na oba ramiona.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.