Vela Grey pojemny plecak do wózka Engelis
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Poznaj nową markę Engelis, która przynosi to, co najlepsze z toreb i plecaków, które znasz od VUCH. Plecak, który utrzymuje kształt i Twoje tempo. Dzięki kwadratowemu,…
Więcej informacjiPoznaj nową markę Engelis, która przynosi to, co najlepsze z toreb i plecaków, które znasz od VUCH.
Plecak, który utrzymuje kształt i Twoje tempo. Dzięki kwadratowemu, stabilnemu wykonaniu łatwo się w nim odnajdziesz, a duża przednia kieszeń udostępni wszystko, co potrzebujesz mieć pod ręką. Górna rączka jest mocna i dobrze się trzyma, więc plecak bezpiecznie podniesiesz nawet wtedy, gdy jest naprawdę pełny.
Wytrzymały materiał i praktyczny układ czynią z niego niezawodnego partnera na wszystkie trasy – od porannych spacerów po dłuższe dni z wózkiem.
- Wytrzymały i zmywalny materiał
- Mocne paski z wzmocnionymi karabińczykami do mocowania do wózka
- Wzmocnione otwieranie głównej kieszeni dla lepszego dostępu
- Przejrzysty i praktyczny wewnętrzny podział kieszeni
- Kieszeń termiczna na butelkę
- Design unisex
| Wymiary | 420 x 290 x 150 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 930 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 18 |
| Kolekcja | Engelis |
| Styl | Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 40 - 82 cm |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | 2w1, Kieszeń na butelkę, Pasek do wózka, Ukryta kieszeń, Pasek do walizki, Kieszeń termiczna |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
PLECAKI ENGELIS
Plecaki Engelis przynoszą wygodę i swobodę, które rodzice docenią w codziennym pośpiechu i podczas dłuższych podróży. Są kompaktowe, ale wystarczająco pojemne, z bezpiecznym zapięciem i mocnymi paskami dla wygodnego noszenia. Dzięki mądremu wewnętrznemu układowi łatwo znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, i masz wolne ręce na wszystko inne. Plecaki Engelis łączą funkcjonalność, wytrzymałość i czysty design, który pasuje do wózka i samodzielnie.