Tiara Diamond Black miejski pojemny plecak na zamek
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Na pierwszy rzut oka minimalistyczny, na drugi elegancko zaprojektowany. Główna kieszeń łączy zamek i zatrzask dla prostego i niezawodnego zamknięcia. Wewnątrz…
Więcej informacjiNa pierwszy rzut oka minimalistyczny, na drugi elegancko zaprojektowany. Główna kieszeń łączy zamek i zatrzask dla prostego i niezawodnego zamknięcia. Wewnątrz znajdziesz wyściełaną przegródkę na mniejszy notebook i praktyczne kieszonki na drobiazgi. Z tyłu znajdują się dwie kieszenie na zamek idealne na telefon, klucze lub inne niezbędne rzeczy. Regulowane paski na ramiona bez problemu poradzą sobie z codziennym użytkowaniem, a Ty będziesz mieć wolne ręce.
- Podwójne zamknięcie głównej kieszeni – zamek i zatrzask
- Przednia kieszeń na zamek, wewnętrzna przegródka na mały notebook i mniejsze kieszonki
- Regulowane paski na ramiona
- Tylna kieszeń na zamek idealna na telefon lub klucze
| Wymiary | 400 x 290 x 115 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 770 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 13 |
| Kolekcja | Shape of Diamond |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Długość paska | 50 - 90 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
Shape of Diamond
Bądź stylowa i wyjątkowa z Shape of Diamond!
Właśnie przeglądasz klejnoty i diamenty naszego portfolio. Bestsellery Cary i Carrie stały się ikoną, która nas zainspirowała do projektowania kolejnych luksusowych torebek. Całą kolekcję Shape of Diamond zdobi elegancka gra z tłoczeniem na ślepo i niezwykłe metalowe detale. Który plecak, torebka lub portfel skradnie Twoje serce i już go nie puści?
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.