Mina Grey pojemny plecak do wózka Engelis
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Poznaj nową markę Engelis, która przynosi to, co najlepsze z toreb i plecaków, które znasz od VUCH. Rodzicielstwo to czasem spory bagaż. Ten plecak jednak nosi wszystko…
Więcej informacjiPoznaj nową markę Engelis, która przynosi to, co najlepsze z toreb i plecaków, które znasz od VUCH.
Rodzicielstwo to czasem spory bagaż. Ten plecak jednak nosi wszystko za Ciebie. Wygodnie i przejrzyście. Praktyczny plecak z wytrzymałego materiału, z wystarczającą ilością miejsca na Twoje i dziecięce niezbędne rzeczy.
- Wytrzymały i zmywalny materiał
- Mocne paski z wzmocnionymi karabińczykami do mocowania do wózka
- Prostokątna odchylana klapa dla lepszego dostępu
- Przejrzysty i praktyczny wewnętrzny podział kieszeni
- Termokieszenie na butelkę
- Wyściełane plecy
- Design unisex
| Wymiary | 420 x 290 x 120 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 990 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy, Pikowany |
| Objętość | 14 |
| Kolekcja | Engelis |
| Styl | Elegancki, Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 52 - 85 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | 2w1, Kieszeń na butelkę, Pasek do wózka, Wyściełane plecy, Wyściełane paski, Ukryta kieszeń, Kieszeń termiczna |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
PLECAKI ENGELIS
Plecaki Engelis przynoszą wygodę i swobodę, które rodzice docenią w codziennym pośpiechu i podczas dłuższych podróży. Są kompaktowe, ale wystarczająco przestronne, z bezpiecznym zapięciem i mocnymi paskami dla wygodnego noszenia. Dzięki przemyślanemu wewnętrznemu układowi łatwo znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, i masz wolne ręce na wszystko inne. Plecaki Engelis łączą funkcjonalność, wytrzymałość i czysty design, który pasuje do wózka i jako samodzielny element.