Eloa Beige pojemny plecak do wózka Engelis
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Poznaj nową markę Engelis, która przynosi to, co najlepsze z toreb i plecaków, które znasz od VUCH. Plecak, który ma wszystko na swoim miejscu. Więcej kieszeni oznacza…
Więcej informacjiPoznaj nową markę Engelis, która przynosi to, co najlepsze z toreb i plecaków, które znasz od VUCH.
Plecak, który ma wszystko na swoim miejscu. Więcej kieszeni oznacza więcej miejsca na butelkę, przekąskę i własne rzeczy. Wytrzymała pętla wytrzyma codzienne obciążenia, a zdejmowana okrągła kieszonka pomieści smoczek, który chcesz mieć jak najszybciej pod ręką. Praktyczny i wytrzymały plecak gotowy na wszystko, co przyniesie dzień, czy to podczas poruszania się po mieście, czy na wycieczce z wózkiem.
- Wytrzymały i zmywalny materiał
- Mocne paski z wzmocnionymi karabińczykami do mocowania do wózka
- Usztywnione otwieranie głównej kieszeni dla lepszego dostępu
- Przejrzysty i praktyczny wewnętrzny podział kieszeni
- Etui na smoczek jest częścią zestawu
- Kieszenie termiczne na butelkę
- Design unisex
| Wymiary | 400 x 310 x 170 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 900 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 21 |
| Kolekcja | Engelis |
| Styl | Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 40 - 85 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | 2w1, Kieszeń na butelkę, Pasek do wózka, Ukryta kieszeń, Kieszeń termiczna |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
PLECAKI ENGELIS
Plecaki Engelis przynoszą wygodę i swobodę, które rodzice docenią podczas codziennego pośpiechu i na dłuższych podróżach. Są kompaktowe, ale wystarczająco przestronne, z bezpiecznym zapięciem i mocnymi paskami dla wygodnego noszenia. Dzięki mądremu wewnętrznemu rozkładowi łatwo znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, i masz wolne ręce na wszystko inne. Plecaki Engelis łączą funkcjonalność, wytrzymałość i czysty design, który pasuje do wózka i samodzielnie.