Coleen Lila elegancka torba biznesowa
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Dni VUCH i Twój rabat -30% z kodem VDNI30 są już tu, bo nawet najbardziej zwyczajny dzień zasługuje na niezwykły dodatek.
Elegancja bez zbędności. Ta torba ma miejsce na wszystko, co przyniesie dzień, zmieści się większy laptop, pudełko na jedzenie i jeszcze zostanie miejsce na „gdyby…
Więcej informacjiElegancja bez zbędności. Ta torba ma miejsce na wszystko, co przyniesie dzień, zmieści się większy laptop, pudełko na jedzenie i jeszcze zostanie miejsce na „gdyby przypadkiem". Dzięki zapięciu na zamek błyskawiczny wszystko pozostanie bezpieczne, a Ty możesz mieć pewność, że poradzisz sobie z całym dniem z lekkością i stylem.
- Zabawny pompon VUCH
- Elegancki i minimalistyczny design
- Główne zapięcie na zamek błyskawiczny
- Wewnętrzna kieszonka na drobiazgi
- Miejsce na laptop
| Wymiary | 330 x 440 x 130 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 570 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Duże torby
Niestety nie jesteśmy w Hogwarcie i nie mamy do dyspozycji magicznej torby Hermiony, do której zmieścił się nawet namiot. Ale na szczęście żyjemy w świecie, gdzie modne są duże torby i jest tu też Vuch, który ma całą ich sekcję, więc możesz wybrać swoją dużą piękność, do której włożysz wszystko niezbędne i zbędne, co akurat potrzebujesz mieć ze sobą.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.