Corbin Dotty Black plecak sportowy z podwójnym zapięciem
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Dni VUCH i Twój rabat -30% z kodem VDNI30 są już tu, bo nawet najbardziej zwyczajny dzień zasługuje na niezwykły dodatek.
Corbin to czarny plecak ozdobiony kropkami, który elegancko dopełni Twój strój. Czy nadszedł czas na ponadczasowy look, czy na legginsy i sportową bluzę, ten plecak Cię…
Więcej informacjiCorbin to czarny plecak ozdobiony kropkami, który elegancko dopełni Twój strój. Czy nadszedł czas na ponadczasowy look, czy na legginsy i sportową bluzę, ten plecak Cię w tym wesprze. Pasuje studentkom i mamom, blondynkom i brunetkom.
- Główne zapięcie na zamek i pasek
- Dwie zewnętrzne kieszenie na zamek
- Wewnętrzna kieszeń na zamek i dwie przegródki na drobiazgi
- Regulowane paski na ramiona
| Wymiary | 350 x 280 x 120 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 529 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Wielokolorowy, W kropki |
| Objętość | 12 |
| Kolekcja | DOTS |
| Styl | Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 43 - 78 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Właściwości | Wytrzymały materiał, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% Poliester Oxford
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
DOTS
Daj szarości popalić! Kropki jako sprawa serca.
Kolekcja DOTS to celebracja kropek we wszystkich ich formach. Zabawne, urocze i niemożliwe do przeoczenia, dokładnie takie, jakie powinny być. Kropki są dla nas w Vuch sprawą serca, która stopniowo przenika coraz więcej projektów. Każdy element z tej kolekcji przynosi dawkę radości, szyku i lekkiej nostalgii. Jeśli kropki bawią Cię tak samo jak nas, DOTS zdobędzie Cię od pierwszego wejrzenia i już nie puści.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.