Jorin Black duży i pojemny plecak
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Szukasz plecaka, który sprawdzi się w mieście, sporcie i Twoim chaosie? Ten eco cudny bagaż pomieści wszystko – buty w dolnym zamku błyskawicznym, laptop w tylnej…
Więcej informacjiSzukasz plecaka, który sprawdzi się w mieście, sporcie i Twoim chaosie? Ten eco cudny bagaż pomieści wszystko – buty w dolnym zamku błyskawicznym, laptop w tylnej kieszeni i mnóstwo sekretów w pozostałych. Przestronny, praktyczny i przy tym tak stylowy, że będziesz go lubić nawet podczas przeskakiwania z tramwaju na spotkanie. Wystarczy go zarzucić na plecy, a świat należy do Ciebie!
- Przestronny plecak z wieloma kieszeniami
- Możliwość powiększenia pojemności
- Dolną przegrodę można wykorzystać np. na obuwie
- Kieszeń na zamek na pasku
| Wymiary | 440 (540) x 300 x 140 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 850 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 22 |
| Styl | Podróżny |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Właściwości | Kieszeń na butelkę, Wytrzymały materiał, Wyściełane plecy, Wyściełane paski, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Plecaki
Czasy, gdy plecaki oznaczały tylko tornistry szkolne lub sprzęt na wysokogórskie wędrówki, już minęły. Teraz plecak może być eleganckim dodatkiem do miasta na spacer, do pracy lub szkoły. Wybierz więc model, który pasuje do twoich pleców i dopełni twój strój do perfekcji. Kolejną niepodważalną zaletą plecaków jest to, że masz wolne ręce, a twoje plecy z pewnością podziękują, ponieważ cały ciężar twoich niezbędnych rzeczy będzie równomiernie rozłożony na oba ramiona.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.