Gioia Small Black gładki miejski plecak
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Kiedy chcesz plecak, ale nie chcesz dźwigać pół domu. A ponieważ wiemy, że czasami naprawdę wystarczy niewiele, zmniejszyliśmy rozmiar ulubionego plecaka Gioia.…
Więcej informacjiKiedy chcesz plecak, ale nie chcesz dźwigać pół domu. A ponieważ wiemy, że czasami naprawdę wystarczy niewiele, zmniejszyliśmy rozmiar ulubionego plecaka Gioia. Zachowaliśmy jego czysty kształt, ten sam komfort noszenia i przemyślane wnętrze. Idealny, gdy chcesz mieć przy sobie to, co ważne, a resztę dnia pozwolić płynąć.
- Główne zapięcie na magnes i ściągane sznurki
- Wewnętrzna kieszeń na zamek i przegródka bez zapięcia
- Jedna wewnętrzna kieszeń na gumkę
- Jedna zewnętrzna kieszeń na zamek z tyłu plecaka
- Regulowane paski na ramiona
| Wymiary | 310 x 320 x 125 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 540 g |
| Zapięcie | Kombinowane |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 10 |
| Styl | Elegancki, Na co dzień, Czas wolny |
| Długość paska | 47 - 87 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Mieści portfel | Średni |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Ukryta kieszeń |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
PLECAKI
Plecak nie musi być ogromnym tornistrym, w który pakujesz się na kilkutygodniowy roadtrip przez kontynent. Wręcz przeciwnie, może to być mały elegancki element, który ozdobi Twój strój do niebotycznych wysokości i pomieści Twoje najważniejsze skarby, które musisz mieć przy sobie. Zaletą jest to, że będziesz mieć zawsze wolne ręce, dzięki czemu możesz popijać kawę, przeglądać media społecznościowe na telefonie lub machać do wszystkich przechodniów.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.