Zane Mini Friwo miejski plecaczek
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Dni VUCH i Twój rabat -30% z kodem VDNI30 są już tu, bo nawet najbardziej zwyczajny dzień zasługuje na niezwykły dodatek.
Ani biały, ani czarny, po prostu idealnie szary. To jest Friwo. Na Twoich plecach będzie wyglądał uroczo dzięki małemu rozmiarowi i kropkom. Zmieścisz w nim tylko to, co…
Więcej informacjiAni biały, ani czarny, po prostu idealnie szary. To jest Friwo. Na Twoich plecach będzie wyglądał uroczo dzięki małemu rozmiarowi i kropkom. Zmieścisz w nim tylko to, co najważniejsze, ale podróżowanie "na lekko" ma swój urok.
- Plecaczek wywodzący się z bestsellera
- Wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na zamek
- Regulowane paski na ramiona
- Niezwykle wytrzymały i odporny materiał
| Wymiary | 290 x 250 x 90 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna, Tkanina |
| Waga | 498 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | W kropki |
| Objętość | 6 |
| Kolekcja | DOTS |
| Styl | Czas wolny |
| Długość paska | 75 - 100 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Właściwości | Wytrzymały materiał, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
DOTS
Daj szarości szansę! Kropki jako sprawa serca.
Kolekcja DOTS to celebracja kropek we wszystkich ich formach. Zabawne, urocze i niemożliwe do przeoczenia, dokładnie takie, jakie powinny być. Kropki są dla nas w Vuch sprawą serca, która stopniowo przenika coraz więcej projektów. Każdy element z tej kolekcji przynosi dawkę radości, szyku i lekkiej nostalgii. Jeśli kropki podobają Ci się tak samo jak nam, DOTS podbije Twoje serce od pierwszego wejrzenia i już nie puści.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.