Joanna Lisbonne miejski przestronny plecak z zamkiem błyskawicznym
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Dni VUCH i Twój rabat -30% z kodem VDNI30 są już tu, bo nawet najbardziej zwyczajny dzień zasługuje na niezwykły dodatek.
Plecak idealny na wycieczkę, niekoniecznie do Lizbony, choć jego nazwa mogłaby swym brzmieniem podsuwać podobne myśli. Wręcz przeciwnie, sprawdzi się w każdym zakątku…
Więcej informacjiPlecak idealny na wycieczkę, niekoniecznie do Lizbony, choć jego nazwa mogłaby swym brzmieniem podsuwać podobne myśli. Wręcz przeciwnie, sprawdzi się w każdym zakątku świata! Zauważyłaś? Nie brak mu uroczych kropek! Więc jeżeli poszukujesz eleganckiego dodatku, któremu nie brakuje elegancji i sznytu, wybierz właśnie Lisbonnę.
- Przestronna wewnętrzna kieszeń z podwójnym zapinaniem - zamek i zatrzask
- Praktyczna wewnętrzna kieszonka, zamykana na zamek, w przedniej i tylnej części plecaka
- Wewnętrzne przegródki na telefon i kieszonka na zamek
- Szelki ramienne do regulacji
| Wymiary | 345 x 280 x 120 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 760 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy, W kropki |
| Objętość | 12 |
| Kolekcja | DOTS |
| Styl | Elegancki, Do pracy, Na co dzień |
| Długość paska | 52 - 97 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
DOTS
Nie daj się szarości! Kropki jako sprawa serca.
Kolekcja DOTS to celebracja kropek we wszystkich ich odsłonach. Zabawne, urocze i nie do przeoczenia – dokładnie takie, jakie powinny być. Kropki są w VUCH naszą sercową sprawą i stopniowo pojawiają się w coraz większej liczbie projektów. Każdy element tej kolekcji wnosi dawkę radości, charakteru i lekkiej nostalgii. Jeśli kropki bawią Cię tak samo jak nas, DOTS zachwyci Cię od pierwszego spojrzenia i już nie puści.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.