Fossy Mini Rio Pink torebka crossbody z rafii
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Rabaty do -50% oznaczają jedno. Wybierz model, który będziesz nosić z przyjemnością każdego dnia. Dodatkowo do 30.04. darmowa dostawa od 90 zł.
Popularny model Fossy Mini przebrał się w letnią wersję. Połączenie strukturalnej rafii i detali ze skóry ekologicznej tworzy lekki, naturalny wygląd, który od razu…
Więcej informacjiPopularny model Fossy Mini przebrał się w letnią wersję. Połączenie strukturalnej rafii i detali ze skóry ekologicznej tworzy lekki, naturalny wygląd, który od razu wprowadza wakacyjny nastrój. Słońce, morze i dni, kiedy wystarczy Ci tylko kilka rzeczy. Przerzuć ją przez ramię i możesz wyruszyć do miasta, na drinka czy na wieczorny spacer po promenadzie.
- Główne zapięcie na suwak
- Design z efektem rafii
- Wewnętrzne przegródki na karty
- Regulowany pasek crossbody z łańcuszkiem
| Wymiary | 170 x 200 x 60 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna, Polipropylen |
| Waga | 299 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Wielokolorowy, Pleciony |
| Ilość kart | 0-6 |
| Styl | Na co dzień, Czas wolny |
| Długość paska | 100 - 120 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Średni |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
CROSSBODY
Ponadczasowa klasyka, którą możesz nosić latem i zimą, do pracy i na spacer, do tenisówek i szpilek. Torebka crossbody to po prostu element, który na pewno udźwigniesz. Dzięki długiemu paskowi przerzucisz ją przez ramię i masz pewność, że nie będzie z niego zsuwać się ani nigdzie spadać, a Twoje ręce będą wolne na przykład na telefon lub kawę. Możesz wybierać spośród kilku kolorów, materiałów i rozmiarów. Więc zabierz się do dzieła i przytul torebkę crossbody do ciała.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.