Chanthal Dotty Black torebka-portfel crossbody w kropki
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Małe kropki, wielka radość. Torebka-portfel crossbody pomieści telefon, karty i drobiazgi, a dzięki przemyślanemu wewnętrznemu podziałowi będziesz mieć wszystko pod ręką…
Więcej informacjiMałe kropki, wielka radość. Torebka-portfel crossbody pomieści telefon, karty i drobiazgi, a dzięki przemyślanemu wewnętrznemu podziałowi będziesz mieć wszystko pod ręką. Klapka i zamek dookoła utrzymują rzeczy na swoim miejscu, a długi pasek pozwala mieć wolne ręce. Na jaką imprezę ta piękność się z Tobą wybierze?
- Główne zapięcie na magnes
- Oddzielna kieszeń na zamek
- Kieszeń z przegródkami na karty
- Regulowany pasek crossbody
| Wymiary | 180 x 100 x 35 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 250 g |
| Zapięcie | Kombinowane |
| Wzór | W kropki |
| Ilość kart | 0-6 |
| Kolekcja | DOTS |
| Styl | Czas wolny |
| Długość paska | 70 - 126 cm |
| Materiał na zamek | Metal |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Długi pasek na ramię |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
DOTS
Daj szarości popalić! Kropki jako sprawa serca.
Kolekcja DOTS to celebracja kropek we wszystkich ich formach. Zabawne, urocze i niemożliwe do przeoczenia, dokładnie takie, jakie powinny być. Kropki są dla nas w Vuch sprawą serca, która stopniowo przenika coraz więcej projektów. Każdy element z tej kolekcji przynosi dawkę radości, szyku i lekkiej nostalgii. Jeśli kropki bawią Cię tak samo jak nas, DOTS podbije Twoje serce od pierwszego wejrzenia i już nie puści.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.