Larrel Green asymetryczna torebka crossbody na zamek
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Dni VUCH z kodem VDNI30 to idealny pretekst na nowy dodatek. Rabat -30% obowiązuje już tylko do poniedziałku 20.04., więc wybierz coś, co będzie Cię cieszyć każdego dnia.
Larrel to oryginalna, przestronna torebka crossbody, która nigdy się nie znudzi. Ta asymetryczna torebka designerska jest idealna na wyjątkowe okazje, jak i na co dzień.…
Więcej informacjiLarrel to oryginalna, przestronna torebka crossbody, która nigdy się nie znudzi. Ta asymetryczna torebka designerska jest idealna na wyjątkowe okazje, jak i na co dzień. Zawsze wtedy, gdy chcesz dodać swojemu outfitowi odrobinę stylu. Dzięki solidnemu materiałowi doskonale trzyma kształt, bez względu na to, czym ją wypełnisz. Dodatkowym atutem jest praktyczna tylna kieszonka, w której Twoje skarby będą bezpieczne, a jednocześnie łatwo dostępne. Z Larrel zawsze będziesz sobą.
- Przestronna torebka crossbody
- Asymetryczny, stabilny kształt
- Tylna kieszonka na cenne przedmioty
| Wymiary | 170 x 250 x 50 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 364 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Styl | Elegancki, Czas wolny |
| Długość paska | 94 - 144 cm |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Średni |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
CROSSBODY
Ponadczasowa klasyka, którą możesz nosić latem i zimą, do pracy i na spacer, do tenisówek i szpilek. Torebka crossbody to po prostu element, który z pewnością często wykorzystasz. Dzięki długiemu paskowi zarzucisz ją na ramię, mając pewność, że nie zsunie się ani nie spadnie, a twoje ręce będą wolne, np. na telefon lub kawę. Możesz wybierać spośród wielu kolorów, materiałów i rozmiarów. Więc śmiało, zafunduj sobie torebkę crossbody i trzymaj ją blisko siebie!
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.