Coalie MN Yellow pikowana crossbody torebka
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Kolor musztardowy to bezsprzecznie kolor naszego lata! Miękki, elastyczny materiał kształtuje solidną przestrzeń. Lanza pomieści wszystko, co zechcesz. Po prostu torebka…
Więcej informacjiKolor musztardowy to bezsprzecznie kolor naszego lata! Miękki, elastyczny materiał kształtuje solidną przestrzeń. Lanza pomieści wszystko, co zechcesz. Po prostu torebka Hermiony w pełnej okazałości. Pasek crossbody do regulacji to już tylko praktyczna wisienka na torcie.
- Oryginalny design z monogramem
- Zapięcie na suwak
- Pasek do regulacji z możliwością odpięcia
- Wewnętrzne kieszonki
| Wymiary | 200 x 240 x 50 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 276 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Wzór VUCH, Pikowany |
| Kolekcja | Monogram |
| Styl | Na co dzień |
| Długość paska | 91 - 137 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
Monogram
Chcesz prezentować się wyjątkowo szykownie i być Vuch w każdym calu? Z myślą o Tobie powstała Vuch monogram kolekcja, starannie przemyślana pod każdym względem. Zasługujesz na produkt, który zachwyca oryginalnym stylem, podkreślonym logo Vuch. Możesz wyrazić to torebką, portfelem czy plecakiem…
Vuch to Twoja wielka miłość, więc powiedz to wszystkim bez słów.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.