Coalie Big Dot Mocha torebka crossbody w kropki
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Tylko do wtorku 26.05. podczas Color Days możesz kupować z rabatem -25% dzięki kodowi CD25. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne odcienie, czy wyraziste modele, teraz jest idealny moment, by sprawić sobie radość.
Coalie, którą być może już dobrze znasz, tym razem przychodzi w nieco odważniejszym nastroju. Duże kropki bardzo jej pasują i z minimalistycznej torebki crossbody czynią…
Więcej informacjiCoalie, którą być może już dobrze znasz, tym razem przychodzi w nieco odważniejszym nastroju. Duże kropki bardzo jej pasują i z minimalistycznej torebki crossbody czynią zabawny element, który będzie Ci sprawiał radość. Nadal jest jednak równie praktyczna, więc zmieści się w niej wszystko, co potrzebujesz mieć pod ręką w ciągu dnia. Dzięki regulowanemu paskiem crossbody zarzucisz ją na ramię i możesz ruszać.
- Główne zapięcie na zamek
- Wewnętrzne kieszenie na drobiazgi
- Torebka kształtem dostosowuje się do tego, czym ją napełnisz
- Regulowany pasek crossbody
| Wymiary | 200 x 240 x 50 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 225 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | W kropki |
| Kolekcja | DOTS |
| Styl | Na co dzień, Czas wolny |
| Długość paska | 77 - 140 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Średni |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Długi pasek na ramię |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
DOTS
Daj szarości popalić! Kropki jako sprawa serca.
Kolekcja DOTS to celebracja kropek we wszystkich ich postaciach. Zabawne, urocze i niemożliwe do przeoczenia, dokładnie takie, jakie powinny być. Kropki są u nas w Vuch sprawą serca, która stopniowo przenika coraz więcej projektów. Każdy element z tej kolekcji przynosi dawkę radości, szyku i lekkiej nostalgii. Jeśli kropki bawią Cię tak samo jak nas, DOTS podbije Twoje serce od pierwszego wejrzenia i już nie puści.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.