Mitch Nexa Beige torebka crossbody na suwak
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Rabaty do -50% oznaczają jedno. Wybierz model, który będziesz nosić z przyjemnością każdego dnia. Dodatkowo do 30.04. darmowa dostawa od 90 zł.
Crossbody, którą zabierzesz ze sobą bez zastanowienia. To dlatego, że pasuje, nie przeszkadza i ma małą odpinana kieszonkę, która uratuje wszystkie drobiazgi, które…
Więcej informacjiCrossbody, którą zabierzesz ze sobą bez zastanowienia. To dlatego, że pasuje, nie przeszkadza i ma małą odpinana kieszonkę, która uratuje wszystkie drobiazgi, które inaczej gubią się w głębiach torebki. Przerzucasz ją przez ramię i nie martwisz się. Na wyjazd, do miasta, na dzień, kiedy potrzebujesz mieć rzeczy przy sobie, a głowę w chmurach.
- Główne zapięcie na suwak + magnes
- Wewnętrzna kieszeń na suwak + dwie przegródki
- Zewnętrzna kieszeń na suwak
- Odpinana kieszonka na suwak
- Regulowany pasek crossbody
| Wymiary | 200 x 300 x 90 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 350 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Na co dzień, Czas wolny |
| Długość paska | 80 - 113 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Ukryta kieszeń |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
CROSSBODY
Gdy ktoś jest z nas dumny, rozgrzewa nas to przy sercu. Czy uwierzyłabyś jednak, że Twoja torebka może być z Ciebie dumna? Taka, która to potrafi, to torebka crossbody. Ty z kolei możesz być dumna z tego, że masz właśnie ją. Czy to ze względu na jej praktyczność, popularność czy ponadczasowość? Powód już wybierzesz sama.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.