Mirelle Wonder E Mint eco torebka crossbody
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Mirelle Wonder to dowód na to, że zrównoważony produkt może wyglądać świetnie. Główną rolę odgrywa tu wspaniały wzorzysty pasek, który z prostego stroju zrobi hit na…
Więcej informacjiMirelle Wonder to dowód na to, że zrównoważony produkt może wyglądać świetnie. Główną rolę odgrywa tu wspaniały wzorzysty pasek, który z prostego stroju zrobi hit na pierwszy rzut oka. To właściwy wybór dla Ciebie, jeśli szukasz stylowej towarzyszki z materiału eco, która Cię w niczym nie ograniczy. Wystarczy przerzucić ją przez ramię i wyruszyć do miasta ze świadomością, że Twój styl ma poziom i właściwy kierunek.
- Wytrzymały i wodoodporny materiał eco
- Główne zapięcie na magnes i zamek
- Zewnętrzna kieszonka na zamek
- Wewnętrzne przegródki na drobiazgi
- Regulowany tkany pasek przez ramię
| Wymiary | 295 (395) x 280 x 85 mm |
| Materiał | Materiał ekologiczny |
| Waga | 490 g |
| Zapięcie | Kombinowane |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Kolekcja | ECO |
| Styl | Na co dzień, Czas wolny |
| Długość paska | 85 - 145 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Czarny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek, Wodoodporny materiał |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% Poliester Oxford z recyklingu
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
Torebki Eco
„Zrównoważony rozwój, oszczędność, dbałość. Czy te wartości są Ci bliskie? Wtedy bliska może być Ci również jedna z naszych torebek eco, które mają jasny cel. A mianowicie być przyjazne dla środowiska. Razem możecie tworzyć nierozłączną dwójkę, która nie będzie obojętna na naszą planetę."
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.