Nyara Beige elegancka torba na laptop
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Dni VUCH i Twój rabat -30% z kodem VDNI30 są już tu, bo nawet najbardziej zwyczajny dzień zasługuje na niezwykły dodatek.
Myślisz, że torba na laptop nie pasuje do Twojego dress code'u? To już przeszłość. Jej czyste linie, dyskretne logo i złote detale działają wyrafinowanie, ale w środku…
Więcej informacjiMyślisz, że torba na laptop nie pasuje do Twojego dress code'u? To już przeszłość. Jej czyste linie, dyskretne logo i złote detale działają wyrafinowanie, ale w środku to prawdziwa praktyczka. Wyściełana kieszeń chroni Twój laptop jak źrenicę oka, małe przegródki poradzą sobie z kablem i terminarzem, a kieszeń na zamek to idealne miejsce na drobiazgi, które musisz mieć szybko pod ręką.
- Główne zapięcie na zamek
- Wzmocniona kieszeń na laptop
- Wewnętrzne przegródki na akcesoria
- Regulowany pasek przez ramię
| Wymiary | 305 x 390 x 100 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 800 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Długość paska | 78 - 140 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiał na zamek | Metal |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
TORBY NA LAPTOP
Potrzebujesz, żeby Twój laptop był bezpieczny i uniknął wszystkich zarysowań? Wtedy chroń go torbą na laptop, która zapewni mu długą żywotność. Musimy Ci zdradzić, że dodatkowo będziesz wyglądać naprawdę stylowo i światowo. Mamy nawet wrażenie, że posłuży Ci też jako większa torebka. Krótko mówiąc, ma wiele zastosowań. Wystarczy tylko, że wybierzesz tę właściwą dla siebie.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.