Emely Black elegancka torba na laptopa
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Niektóre torby robocze traktują pracę zbyt poważnie. Ta nie. Ma elegancki kształt, subtelne detale i wnętrze z miejscem na laptopa oraz wszystko, co przydaje się w ciągu…
Więcej informacjiNiektóre torby robocze traktują pracę zbyt poważnie. Ta nie. Ma elegancki kształt, subtelne detale i wnętrze z miejscem na laptopa oraz wszystko, co przydaje się w ciągu dnia. Wygląda profesjonalnie, ale wciąż zachowuje swój styl. Jeśli szukasz torby, która poradzi sobie z tempem pracy i przy tym świetnie wygląda, nie szukaj dalej.
- Główne zapięcie na suwak
- Zewnętrzna kieszonka na magnes
- Pasek do mocowania na walizce
- Wewnętrzne przegródki na laptopa + akcesoria
- Regulowany pasek przez ramię
| Wymiary | 290 x 390 x 100 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 1020 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy, Geometryczny |
| Objętość | 11 |
| Kolekcja | Shape of Diamond |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Długość paska | 78 - 140 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Ukryta kieszeń, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PES Poliester Oxford
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
Shape of Diamond
Bądź stylowa i wyjątkowa z Shape of Diamond!
Właśnie przeglądasz klejnoty i diamenty naszego portfolio. Bestsellery Cary i Carrie stały się ikoną, która zainspirowała nas do stworzenia kolejnych luksusowych torebek. Całą kolekcję Shape of Diamond zdobi elegancka gra z tłoczeniem i niezwykłe metalowe detale. Który plecak, torebka lub portfel skradnie Twoje serce i już go nie puści?
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.