Tira Wine mini torebka z regulowanym paskiem
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Rabaty do -50% oznaczają jedno. Wybierz model, który będziesz nosić z przyjemnością każdego dnia. Dodatkowo do 30.04. darmowa dostawa od 90 zł.
Na pierwszy rzut oka niewielka, ale w środku zaskakująco dobrze przemyślana. Mini torebka o sztywnym kształcie, eleganckich uchwytach i wnętrzu, które od razu pokochasz.…
Więcej informacjiNa pierwszy rzut oka niewielka, ale w środku zaskakująco dobrze przemyślana. Mini torebka o sztywnym kształcie, eleganckich uchwytach i wnętrzu, które od razu pokochasz. Dzięki kilku przegródkom i kieszeni na zamek nie będziesz szukać telefonu ani kluczy po omacku. Idealna na dni, kiedy chcesz mieć przy sobie tylko to, co najważniejsze, ale nie chcesz rezygnować ze stylu.
- Główna przestrzeń podzielona na trzy części
- Kieszeń na zamek, boczne kieszenie na magnes
- Wewnętrzne przegródki na karty
- Wewnętrzna kieszonka bez zapięcia
- Regulowany pasek crossbody
| Wymiary | 150 x 220 x 60 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 525 g |
| Zapięcie | Kombinowane |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Ilość kart | 0-6 |
| Styl | Elegancki, Czas wolny |
| Długość paska | 72 - 130 cm |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Mini |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Długi pasek na ramię |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Mini torebki
„Telefon, portfel, klucze, nic więcej. Są dni, kiedy to po prostu wystarczy. I na takie dni stworzyliśmy kolekcję mini torebek. Są wprawdzie małe, ale sprytne, bo nie zapominamy o praktyczności. Mimo że są mini, będziesz miała porządek nawet w tych kilku rzeczach. Wykorzystasz też pasek, dzięki któremu możesz mieć zawsze wolne ręce. W mgnieniu oka możesz zamienić ją w elegancką kopertówkę. Mini torebkę wykorzystasz na randkę, spacer po mieście czy wyjście do teatru. Teraz tylko od Ciebie zależy, którą mini piękność wpuścisz do swojej garderoby."
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.