Nuria Yellow mini torebka crossbody z zamkiem błyskawicznym
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Dni VUCH i Twój rabat -30% z kodem VDNI30 są już tu, bo nawet najbardziej zwyczajny dzień zasługuje na niezwykły dodatek.
Możesz spokojnie ubrać się na czarno od stóp do głów. Torebka Nuria Yellow zdoła rozświetlić każdą stylizację. Żółty to jeden z najcieplejszych kolorów, dodaje optymizmu…
Więcej informacjiMożesz spokojnie ubrać się na czarno od stóp do głów. Torebka Nuria Yellow zdoła rozświetlić każdą stylizację. Żółty to jeden z najcieplejszych kolorów, dodaje optymizmu i energii. Spróbuj, być może będziesz chciała się uśmiechać nawet w poniedziałkowy poranek.
- Główne zapięcie na suwak
- Wewnętrzna przegroda na drobiazgi i kieszeń na suwak
- Zewnętrzna kieszeń na suwak
- Lekki i wytrzymały materiał
| Wymiary | 165 x 200 x 50 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 173 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Na co dzień, Czas wolny |
| Długość paska | 75 - 135 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Średni |
| Kolor okuć | Czarny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
90% PES Poliester
10% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Mini torebki
„Telefon, klucze, portfel, nic więcej. Są takie dni, kiedy zabieramy tylko to, co przydatne. Z myślą o takich dniach stworzyliśmy kolekcję minitorebek. Są małe, ale pakowne - nie zapomnieliśmy o tym, że torebka ma być funkcjonalna. Zaletą mini torebek jest również i to, że trudniej w nich nabałaganić. Pasek na ramię nie krępuje ruchów i umożliwia mieć wolne ręce. W mgnieniu oka można torebkę zmienić w kopertówkę. Minitorebkę wykorzystasz na wiele okazji! Sprawdzi się na randce, spacerze czy imprezie kulturalnej. Którą z tych miniślicznotek wpuścisz do swojej szafy? Wybór należy do Ciebie!“
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.