Joanna Dotty Fribon miejski pojemny plecak na zamek
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Na moją duszę, na uszy Fribona, na kocie sumienie, przysięgamy, że ten plecak jest jeszcze bardziej ulepszony niż jego poprzednicy. A przede wszystkim te uszy.…
Więcej informacjiNa moją duszę, na uszy Fribona, na kocie sumienie, przysięgamy, że ten plecak jest jeszcze bardziej ulepszony niż jego poprzednicy. A przede wszystkim te uszy. Wzmocniliśmy je. Na szczęście w przypadku plecaka jest to nieco łatwiejsze niż u nas ludzi, ponieważ ćwiczeń na wzmocnienie uszu jest naprawdę niewiele.
- Podwójne główne zapięcie – zamek i magnes
- Wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na zamek
- Wewnętrzne przegrody bez zapięcia
- Wzmocnione paski na ramiona
| Wymiary | 320 x 280 x 120 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 590 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | W kropki |
| Objętość | 12 |
| Kolekcja | DOTS |
| Styl | Studencki, Czas wolny |
| Długość paska | 45 - 84 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Właściwości | Wytrzymały materiał, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
DOTS
Precz z szarością! Kropki jako sprawa serca.
Kolekcja DOTS to celebracja kropek we wszystkich ich formach. Zabawne, urocze i niemożliwe do przeoczenia, dokładnie takie, jakie powinny być. Kropki są dla nas w Vuch sprawą serca, która stopniowo przenika coraz więcej projektów. Każdy element z tej kolekcji przynosi dawkę radości, szyku i lekkiej nostalgii. Jeśli kropki bawią Cię tak samo jak nas, DOTS zdobędzie Cię od pierwszego wejrzenia i już nie puści.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.