Syrrael Teal asymetryczna torebka na ramię
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Rabaty do -50% oznaczają jedno. Wybierz model, który będziesz nosić z przyjemnością każdego dnia. Dodatkowo do 30.04. darmowa dostawa od 90 zł.
Torebka na ramię, która inspirowała się uwielbianą Tricią, ale idzie własną drogą. Ma klapę, elegancką sylwetkę i nowy kształt, który przyciąga wzrok od pierwszego…
Więcej informacjiTorebka na ramię, która inspirowała się uwielbianą Tricią, ale idzie własną drogą. Ma klapę, elegancką sylwetkę i nowy kształt, który przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia. Wygodnie się nosi i poradzi sobie ze wszystkim – od pracy po wieczornego drinka. Idealny wybór, gdy chcesz klasyki z lekkim twistem.
- Asymetryczny kształt wywodzący się z bestsellera Tricia
- Zapięcie na magnes i zamek
- Wewnętrzna przegródka bez zapięcia, kieszonka na zamek
- Regulowany perforowany pasek
| Wymiary | 170 x 260 x 80 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 510 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Styl | Elegancki, Czas wolny |
| Długość paska | 90 - 120 cm |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Małe |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Torebki przez ramię
Marzyłabyś o takiej torebce, która będzie Ci wiernie służyć i nigdy Cię nie zawiedzie? Nie zwlekaj i kup sobie torebkę przez ramię Vuch. Jednokolorowa czy wielokolorowa, z szerokim czy wąskim paskiem, swobodna czy odważna. Już wiesz, która u Ciebie wygra?
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.