Federico Wine duży i przestronny plecak sportowy
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Plecak, który poradzi sobie z miejską dżunglą bez wysiłku! Tak duży jak Twoje plany na weekend, z szybko otwieraną klapą na magnesy i kieszeniami, gdzie schowasz…
Więcej informacjiPlecak, który poradzi sobie z miejską dżunglą bez wysiłku! Tak duży jak Twoje plany na weekend, z szybko otwieraną klapą na magnesy i kieszeniami, gdzie schowasz wszystko - od kluczy po laptopa. Stylowy towarzysz, który ułatwi Ci każdy dzień i przy tym wygląda świetnie. Przygotuj się, że stanie się Twoim ulubionym miejskim kompanem.
- Główne zapięcie na magnesy
- Mnóstwo kieszeni wewnętrznych i zewnętrznych
- Poduszeczki na plecach i pasach
- Kieszeń na laptopa 15,6"
| Wymiary | 450 x 280 x 160 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 900 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 20 |
| Styl | Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 54 - 100 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Właściwości | Kieszeń na butelkę, Wyściełane plecy, Wyściełane paski, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Plecaki
Czasy, gdy plecaki oznaczały tylko tornistry szkolne lub sprzęt na górskie wędrówki, już dawno minęły. Teraz plecak może być eleganckim dodatkiem do miasta na spacer, do pracy lub szkoły. Wybierz więc model, który dopasuje się do Twoich pleców i dopełni Twój strój do perfekcji. Kolejną niepodważalną zaletą plecaków jest to, że masz wolne ręce, a Twoje plecy z pewnością podziękują, ponieważ cały ciężar Twoich niezbędnych rzeczy będzie równomiernie rozłożony na oba ramiona.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.