Filipa MN Olive elegancki miejski plecak z monogramem
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Ten plecak wywodzi się z popularnego modelu Filipa, tylko dostał nową monogramową szatę. Z przodu znajdziesz praktyczną kieszeń, w środku mniejsze przegródki i jedną…
Więcej informacjiTen plecak wywodzi się z popularnego modelu Filipa, tylko dostał nową monogramową szatę. Z przodu znajdziesz praktyczną kieszeń, w środku mniejsze przegródki i jedną większą np. na tablet. Główna komora zapinana jest na zamek, więc wszystko pozostaje bezpieczne. A dzięki pinom na spodzie nie tak łatwo się zetrze – krótko mówiąc, gotowy na codzienne przygody.
- Główne zapięcie na zamek
- Zewnętrzna kieszonka na magnes + kieszonka na zamek
- Wewnętrzne przegródki na drobiazgi + kieszeń na tablet
- Wzmocnione dno, które chronią metalowe piny
| Wymiary | 290 x 260 x 130 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 650 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy, Wzór VUCH |
| Objętość | 9 |
| Kolekcja | Monogram |
| Styl | Elegancki, Na co dzień |
| Długość paska | 62 - 104 cm |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Ukryta kieszeń |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
Monogram
Chcesz mieć niezwykły szyk i być Vuch w każdym calu? Przemyślana w każdym szczególe kolekcja Vuch monogram jest dla Ciebie. Rozpieść się kawałkiem, z którego emanuje stylowość podkreślona logo Vuch na każdym centymetrze. Czy powiesz to torebką, portfelem czy plecakiem…
Vuch to Twoja najwierniejsza miłość, więc powiedz to wszystkim bez jednego słowa.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.