Joanna Grace Beige pojemny plecak ze skóry bydlęcej włoskiej
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Luksusowy plecak Joanna Grace to nowy, premium rozdział Twojego ulubionego bestsellera, który przenieśliśmy na zupełnie nowy poziom. Z szacunkiem dla solidnego rzemiosła…
Więcej informacjiLuksusowy plecak Joanna Grace to nowy, premium rozdział Twojego ulubionego bestsellera, który przenieśliśmy na zupełnie nowy poziom. Z szacunkiem dla solidnego rzemiosła produkujemy go dla Ciebie bezpośrednio na Słowacji z najwyższej jakości prawdziwej włoskiej skóry bydlęcej o delikatnej teksturze, która nadaje plecakowi wyjątkowy charakter, wytrzymałość i odporność na codzienne noszenie. Dzięki temu Joanna Grace zachowuje swój kultowy kształt, nawet gdy wypełnisz ją po brzegi. Metalowe detale tym razem pozostawiliśmy w tle i postawiliśmy na minimalistyczne wytłaczane logo, które podkreśla jej czysty i spokojny design. Oprócz wewnętrznej kieszeni na zamek dodaliśmy również praktyczną tylną kieszeń na zamek, do której wygodnie dosięgniesz, nawet gdy masz plecak na plecach. Joanna Grace jest dowodem na to, że gdy połączy się słowacka precyzja z włoskim szarmem, powstaje miłość na całe życie.
- Bestseller w skórzanym wydaniu
- Premium włoska skóra bydlęca
- Wyprodukowano na Słowacji
- Główne zapięcie na magnetyczny pin i zamek
- Wewnętrzna kieszeń na zamek
- Tylna kieszeń na zamek
| Wymiary | 330 x 280 x 110 mm |
| Materiał | Prawdziwa skóra |
| Waga | 870 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 10 |
| Kolekcja | Skórzana |
| Styl | Elegancki |
| Długość paska | 48 - 84 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" " |
| Materiał na zamek | Metal |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
SKÓRZANE PRODUKTY ZE SKÓRY BYDLĘCEJ
To nie są zwykłe kawałki skóry. To wybór włoskiej skóry bydlęcej, przetwarzanej z precyzją, którą rozpoznasz na pierwszy rzut oka. Ręcznie wykonane na Słowacji, z szacunkiem dla materiału i designu. Każdy detal ma swój powód, każdy szew jest przemyślany. Te produkty nie są dla każdego, są dla tych, którzy chcą nosić jakość z wagą, charakterem i osobowością. Przyjmij luksus, który rośnie razem z Tobą i pozwól swojemu stylowi mówić z niezmuszoną pewnością. Czy idziesz do pracy, do miasta, czy po prostu wychodzisz.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.