Vuch Magazyn Sklep |    +48 660351221 (PO-PIĄ 08:00-16:00)

+48 660351221

Torebka damska z uchem

Gallant Grace

149.00 zł

Elegant Erin

149.00 zł
Niedostępny


Jak wygląda twój poranek? Łapiesz torebkę z uchem, rzucasz na ramię i biegniesz na tramwaj? Czy może wygląda to u ciebie zupełnie inaczej. Zachwycasz się przez chwilę widokiem na torebkę, zakładasz ją na przedramieniu i pewna siebie ruszasz w nowy dzień? Damskie torebki VUCH zdają egazmin w każdej z tych sytuacji. Wierzymy, że wolisz drugi scenariusz. Idealna i nowoczesna torebka z uchem zasługuje na każdą sekundę uwagi!

Może będziesz chciała ją założyć nawet wtedy, kiedy nie będziesz miała do niej co włożyć. Bez tego dodatku modowego po prostu nie będziesz chciała wyjść z domu. Mamy dla ciebie oczywiście jeszcze jedno mniej radykalne rozwiązanie: wyposaż się w jedną z torebek na drobiazgi. Z pewnością się obie torebki zaprzyjaźnią, a ty będziesz je mogła zmieniać w zależności od aktualnych potrzeb.

Torebka jest raczej modnym dodatkiem niż torbą do upchania najważniejszych rzeczy. Mając taką świadomość, przygotowaliśmy dla Ciebie ogromny wybór torebek w przeróżnych kolorach. Wybierz torebkę pasującą do twojego stroju i nastroju. Nie musisz jej upychać po brzegi, wrzuć kilka ważnych rzeczy i rusz z przytupem w nowy dzień! Ty oraz twoja nowa torebka.