x

Latem topnieją ceny naszych produktów. 🌡 Zerknij, co dla Ciebie przygotowaliśmy w dziale LETNI WYPRZEDAŻ. 😎

Vuch Magazyn |    +48 660351221 (PO-PIĄ 08:00-16:00)

MATERIAŁ I WYKONANIE

Jakość! To klucz do sukcesu.

Zajęło sporo czasu, zanim znaleźliśmy materiał, który najbardziej pasuje do produkcji portfelów i torebek VUCH. Postanowiliśmy prowadzić działalność według zasad zrównoważonego rozwoju. Mamy na celu wspierać gospodarki państw rozwijających się tak, aby prowadziło to do naprawy sytuacji społeczno-ekonomicznej, a zwłaszcza warunków panujących w firmach tekstylnych. W tych państwach wielu pracowników musiała godzić się na otrzymywanie płacy minimalnej, na poziomie znacznie poniżej granicy ubóstwa. Dlatego zdecydowaliśmy, że nasze produkty będą produkowane ze skóry ekologicznej.

Skóra ekologiczna jest doskonałym materiałem, który jest elastyczny, ale mocny, odporny na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrzne. Również jest to doskonały materiał do pracy designerskiej, ponieważ pozwala na taki sam zakres kreatywnej pracy i obróbki, jak tradycyjna skóra. Do produkcji używamy kilka rodzajów skóry syntetycznej.


GAMA KOLORÓW

Staramy się oferować Ci szeroką gamę kolorów i wzorów. Jesteś wyjątkowa, dlatego potrzebujesz oryginalnych kolorów. Brakuje Ci któregoś koloru? Daj znać.

 

 

KILKA WSKAZÓWEK JAK DBAĆ O PRODUKTY VUCH

 

 

 

WODA ORAZ WILGOĆ

Jeśli produkt jest mokry, powoli i delikatnie go osusz. Jeśli będzie schnąć za szybko i niedelikatnie, może się zdarzyć, że materiał zmieni strukturę chemiczną. Dlatego pozostaw produkt VUCH wyschnąć w temperaturze pokojowej lub w delikatnym powiewie wiatru.

SUCHO I CIEPŁO

Jeśli skóra produktu jest zbyt sucha, możesz go posmarować kremem do torebek lub innym kremem do skór naturalnych i syntetycznych. Najlepiej użyj kremu bezbarwnego, wykonanego z naturalnych materiałów, aby mieć pewność, że nie zmieni on powierzchni ani koloru materiału.

NADWYRĘŻENIE MATERIAŁU

Skóra naturalna i syntetyczna nigdy nie powrócą do oryginalnego kształtu. Dlatego, jeśli masz portfel lub torebkę nadmiernie przepełnioną, jest ryzyko, że materiał się nadwyręży i już nigdy nie wróci do oryginalnego kształtu.

BRUD I ZANIECZYSZCZENIA

Jeśli zdarzyło ci się ubrudzić produkt VUCH, delikatnie umyj go wilgotną ściereczką. Możesz użyć mydło, jednak wystrzeż się stosowania jakichkolwiek środków chemicznych.

 

 


x