Vuch Magazyn |    Masz pytanie? Zadzwoń +48 660351221

O NAS

 

Poznaj nową przyjaciółkę - nasz nowy portfel. Nigdy Cię nie zawiedzie. Zachowa Twoje tajemnice. Kupi Ci wszystko, czego zapragniesz. Zawsze będzie najlepszym doradcą. Jednak co najważniejsze –zawsze jest w pobliżu, kiedy tego potrzebujesz.

Do Ciebie należy decyzja, jak i gdzie będziecie razem spędzać czas. Jeśli zdecydowałaś się kupić nowy portfel, powiedz ekspedientce „NIE KUŚ” ja chcę „VUSZ” i żadnej innej. Dlaczego? Ponieważ VUCH nie ma byle kto!!!

Jesteśmy młodą marką designerską, która zrewolucjoniuje pojęcie torebki damskiej dzięki nowym portfelom, których zapragnienie każda kobieta. Jest czas, aby zrobić coś więcej, specjalnie dla Was, Drogie Panie. Jeśli już więcej nie chcesz gubić się w niezliczonej ilości marek handlowych, które już nie przemawiają do nikogo, to jest właściwy czas na to, aby kupić portfel marki VUCH. Prezentujemy zupełnie nowe pojęcie, które skupia się na modzie lekko prowokującej z lekkimi kolorowymi akcentami. Starannie dobieramy design każdej kolekcji i zwracamy uwagę na opracowanie nawet najmniejszego szczegółu. W tym roku hitem są kropki - w każdej postaci – zabłyśnij z portfelem VUCH.

 

Naszym celem jest profesjonalna i przyjazna działalność gospodarcza zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Działalność przyjazna dla środowiska naturalnego. Kochamy nowoczesny i ponadczasowy design, który zachwyca nawet najbardziej wymagające osoby, które mają nienaganne wyczucie mody i stylu.


NASZA IDEA

#1 Praca i zabawa

Ciesz się życiem z przyjaciółmi, rodziną i umilać go niezapomnianymi chwilami i pięknymi rzeczami. To bardzo ważne, aby cieszyć się życiem i osłodzić je miłymi rzeczami.

 

#2 Myślenie kreatywne i ponadczasowy design

Projektujemy unikalne produkty designerskie i staramy się śledzić trendy i zapewnić ciągłe doskonalenie produktów, usług i naszego działania. Łączymy nowoczesne metody z radością, jakie przynosi tradycyjne  rzemiosło i krawiectwo.

 

#3 Zadbamy o Ciebie bardziej niż ktokolwiek inny

Działamy wg zasady: "Nasz Klient to nasza przyszłość". Jesteśmy świadomi tego, że każdy zadowolony Klient jest filarem naszej działalności. Dlatego dbamy o Ciebie jak najlepiej jak możemy i jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i problemy. Właściwe relacje z Klientem są dla nas najważniejsze.

 
#4 Świat, który nas otacza

Kwestia ochrony środowiska leży nam na sercu – dbamy o to, aby nasze nasze produkty były dobrze uszyte, i nie przechodziły późniejszą obróbkę chemiczną tak, aby mogły być używane jak najdłużej. Produkty pakujemy w opakowania wykoanane z materiałów zrecyklingu oraz z materiałów biodegradowalnych.