MENU

DOSTAWA

Dla Twojej wygody oferujemy dwa najpopularniejsze sposoby dostawy zamówień.
Czas dostawy składa się z czasu kompletowania zamówienia i czasu wysyłki.
Czas kompletowania zamówienia podany jest na karcie produktu, zazwyczaj jest to 1 dzień roboczy, jeśli produkt jest w magazynie. Zamówienie kompletujemy dopiero po otrzymaniu płatności.  
 

Kurier DPD 

Czas dostawy 2-3 dni robocze od momentu wysłania - cena 13,90 zł - przedpłata.

                                               + 4 zł za pobraniem. 

Paczkomaty inPost

Czas dostawy 2-3 dni robocze od momentu wysłania - cena 11,90 zł - przedpłata.

                                               + 4 zł za pobraniem.

 

PŁATNOŚĆ


1. Płatność za pobraniem
     
  Płatność gotówką przy odbiorze paczki. Paczkomaty oraz kurierzy DPD oferują możliwość zapłaty pobrania za pośrednictwem karty płatniczej.


2. Płatność przelewem na konto

ING BANK ŚLĄSKI SA - 89 1050 1083 1000 0090 3091 9931
Tytuł płatności = NUMER ZAMÓWIENIA
Dane do wpłaty = VUCH.pl 


3. 
Płatności on-line

 Korzystamy z systemu PayU

REKLAMACJA

Na wszystkie produkty oferujemy gwarancję 24 miesiące oraz 30 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny.

Aby dokonać zwrotu, wymiany lub reklamacji, wypełnij proszę stosowny formularz. Wyłać możesz go mailowo(info@vuch.pl) lub pocztą na adres:

Vuch s.r.o.
Nowe Miasto 13
Cieszyn 43-400


Możesz skontaktować się z nami również mailowo lub telefonicznie, aby uzyskać pomoc i odpowiedzi na nurtujące cię pytania. 

 

Druk reklamacyjny:

druk_reklamacyjny.docx

druk_reklamacyjny.pdf

 

Szczegółowe warunki reklamacji kierują się wg aktualnego brzmienia Warunków reklamacyjnych

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY = ZWROT

Od umowy sprzedaży możesz odstąpić w terminie 30 dni od otrzymania przesyłki; jeśli zamówienie zostało rozdzielone na kilka części, to prawo przysługuje od dnia otrzymania ostatniej części. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy wyślij proszę na nasz adres e-mail lub adres kontaktowy. Możesz skorzystać z formularza wzorowego zamieszczonego poniżej. Przyjęcie oświadczenia potwierdzimy bez zbędnej zwłoki.

W odstąpnienie od umowy nie musisz podawać żadnej przyczyny.

Formularz odstąpienia od umowy(zwrotu):


formularz_odstapienia_od_umowy.docx

formularz_odstapienia_od_umowy.pdf

 

Szczegółowe brzmienie warunków odstąpienia od umowy znajduje się w naszym Regulaminie dostępnym tutaj.

 

SKRÓT REGULAMINU

Serdecznie witamy w sklepie internetowym www.vuch.pl. Poniżej przedstawiamy główne punkty regulaminu, sposób w jaki działamy oraz funkcje portalu.
Szczegółowe brzmienie regulaminu znajduje się tutaj.

Prosimy o zaznajomienie się z regulaminem oraz warunkami korzystania z portalu. Informujemy również o tym, że korzystaniem z portalu wyrażasz zgodę z brzmieniem regulaminu oraz warunkami korzystania z portalu.

 

1. Waluta i ceny

Wszystkie transakcje przetwarzane są w zł. Jesteśmy płatnikiem VAT.

2. Dostawa

Oferujemy trzy możliwości dostawy - Poczta Polska, DPD i inPost. Na razie działamy w trzech państwach - w Polsce, w Czechach i na Słowacji. Standardowy czas dostawy to 1-3 dni robocze, staramy się pracować tak, aby skrócić czas dostawy do minimum.

3. O zakupie

Produkty VUCH opracowane są w najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania o metody kontroli jakości, produkcji, procesu zamówienia - prosimy o kontakt lub skorzystanie z sekcji najczęstsze pytania.

4. Zwrot

W Vuch.pl zawsze staramy się spełnić wszystie życzenia i żądania naszych Klientów, ponieważ zależy nam na wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Wszystkie produkty posiadają gwarancję 24 miesięcy. Jeśli okaże się, że coś jest nie tak, prosimy o kontakt z nami, zapewne uda nam się znaleźć sposób na rozwiązanie większości sytuacji. Jeśli faktycznie okaże się, że nasz produkt posiada wadę produkcyjną, bez wahania wymienimy go na nowy lub zwrócimy pieniądze.

Jeśli przez przypadek złożyłaś niekompletne zamówienie, zamówiłaś nie to, co trzeba lub po prostu chcesz zrezygnować z zamówienia, nie ma najmniejszego problemu. Prosimy tylko o możliwie szybką informację. Zaoszczędzimy czas, środowisko naturalne i środki na dostawę.

Przed złożeniem zamówienia prosimy również o kontrolę danych, zawartości koszyka. A dopiero jeśli wszystko się zgadza, wtedy prosimy o złożenie zamówienia.

5. Gwarancja

Vuch.pl na wszystkie produkty daje gwarancję 24 miesięcy.

6. Prawo autorskie

Zawartość portalu vuch.pl jest autorstwem spółki VUCH s.r.o. i jest jej własnością. Zabrania się jakiegokolwiek kopiowania, udostępniania, rozpowszechniania jego treści  bez uprzedniego uzyskania zgody.

7. Regulamin

Szczegółowe brzmienie regulaminu znajduje się tutaj.

8. Warunki korzystania z portalu

Szczegółowe brzmienie warunków korzystania z portalu znajduje się tutaj.

9. Rozstrzyganie sporów konsumenckich

Konsumenci, z którymi nie uda nam się rozwiązać powstały spór drogą polubowną, możgą się zwrócić do Czeskiej Inspekcji Handlowej (http://www.coi.cz/~~HEAD=pobj) w celu rozstrzygnięcia sporu konsumenckiego. Prawo to przysługuje przez okres 1 roku, licząc od dnia, kiedy skorzysano z prawa, które jest przedmiotem sporu konsumenckiego.