Joanna in Bloom Rozanne plecak z limitowanej edycji
Produkt jest aktualnie wyprzedany
Kiedy będzie znowu na stanie? Kolory:Tylko do wtorku 26.05. podczas Color Days możesz kupować z rabatem -25% dzięki kodowi CD25. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne odcienie, czy wyraziste modele, teraz jest idealny moment, by sprawić sobie radość.
Kolekcja limitowana plecaków Joanna in Bloom wyraża bezgraniczne piękno ukryte w szczegółach. Została zaprojektowana we współpracy z projektantem graficznym oraz artystą…
Więcej informacjiKolekcja limitowana plecaków Joanna in Bloom wyraża bezgraniczne piękno ukryte w szczegółach. Została zaprojektowana we współpracy z projektantem graficznym oraz artystą plastykiem Markiem Ehrenbergerem i szczyci się wyjątkowym haftem dzikiej róży. Symbol ten można znaleźć na plecaku w postaci nieskrępowanych linii oraz żywej kolorystyki. Dzika róża odzwierciedla doskonałą mieszankę piękna, harmonii oraz energii życiowej, która ukryta jest wewnątrz każdej z nas. Często od nas samych zależy, w jaki sposób uwolnimy swoje wewnętrzne piękno.
- Edycja limitowana – 70 sztuk z każdego koloru
- Ukryty motyw dzikiej róży odzwierciedla piękno, harmonię i siłę
- Design haftu na klapie oraz plecach został zaprojektowany we współpracy z grafikiem Markiem Ehrenbergerem
- Bestseller Joanna w ulepszonej wersji - większy otwór do otwarcia, nowy materiał
- Luksusowe opakowanie podarunkowe kolekcji limitowanej
| Wymiary | 350 x 280 x 120 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 750 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy, Kwiatowy |
| Objętość | 12 |
| Styl | Elegancki, Czas wolny |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Właściwości | Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Joanna in Bloom
Kolekcja limitowana plecaków Joanna in Bloom wyraża bezgraniczne piękno ukryte w szczegółach. Została zaprojektowana we współpracy z projektantem graficznym oraz artystą plastykiem Markiem Ehrenbergerem i szczyci się wyjątkowym haftem dzikiej róży. Symbol ten można znaleźć na plecaku w postaci nieskrępowanych linii oraz żywej kolorystyki. Dzika róża odzwierciedla doskonałą mieszankę piękna, harmonii oraz energii życiowej, która ukryta jest wewnątrz każdej z nas. Często od nas samych zależy, w jaki sposób uwolnimy swoje wewnętrzne piękno.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.