Tonia Blue crossbody torebka z łańcuszkiem
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Tylko do wtorku 26.05. podczas Color Days możesz kupować z rabatem -25% dzięki kodowi CD25. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne odcienie, czy wyraziste modele, teraz jest idealny moment, by sprawić sobie radość.
Tonia to nowa generacja popularnej torebki Coalie w czterech kolorach. Szeroka i pojemna crossbody torebka z regulowanym paskiem oferuje mnóstwo miejsca na wszystkie…
Więcej informacjiTonia to nowa generacja popularnej torebki Coalie w czterech kolorach. Szeroka i pojemna crossbody torebka z regulowanym paskiem oferuje mnóstwo miejsca na wszystkie Twoje drobiazgi. Wewnętrzna kieszonka na małe rzeczy i zewnętrzna kieszeń na zamek z tyłu ułatwiają organizację. Znalezienie kluczy lub szminki jeszcze nigdy nie było tak proste. A ponieważ wiek to tylko liczba, ta torebka nie uznaje granic wiekowych – jest uniwersalna i ponadczasowa.
- torebka z kolekcji SimplyV
- główne zapięcie na suwak
- crossbody pasek z łańcuszkiem
- pojemna, mnóstwo kieszeni
| Wymiary | 190 x 300 x 50 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 400 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Czas wolny |
| Długość paska | 106 - 144 cm |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Crossbody
Ponadczasowa klasyka, którą możesz nosić latem i zimą, do pracy czy na spacer, z trampkami czy szpilkami. Torebka crossbody to element, który na pewno będziesz nosić często. Dzięki długiemu paskowi możesz ją zawiesić na ramieniu, mając pewność, że nie zsunie się ani nie spadnie, a Twoje ręce będą wolne na telefon czy kawę. Wybierz spośród różnych kolorów, materiałów i rozmiarów.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.