Jarní výprodej
Jarní výprodej

Devided wallet Portfel damski

185.00 zł
Niedostępny

Produkt jest aktualnie wyprzedany

Kdy bude opět skladem? Opcje

Kobieta, istota o wielu obliczach, poglądach, nastrojach - jest ciągłą inspiracją. Co wpływa na kobietę? Długość snu, rozmiar dżinsów, ilość prosecco w lodówce, ilość wiadomości w odebranych czy układ gwiazd na niebie. Grafika, zatytułowana DEVIDED, ma codziennie przypominać kobiecie, iż każde jej “JA” jest doskonałe i perfekcyjne.

Drobne Drobne
Banknoty Banknoty
6-12 kart 6-12 kart
Limited Limited
Opis
Rodzaj zapięcia Na nap
Waga 139 g
Materiał Skóra ekologiczna
Wymiary 195 x 95 x 25 mm
Ilość kart 7-12
Wzór Jeden kolor
Gwarancja 24 miesięcy
Dostawa i płatność

Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska i DPD.

 

Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.

 

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.

PORTFELE
PAKUJEMY W
PUDEŁKO PODARUNKOWE

EMANCIPARE LIMITED

„Tworzymy dla kobiet i o kobietach. Inspiracją do stworzenia naszej nowej edycji limitowanej EMANCIPARE była kobieta. Cenimy kobietę z jej zachowaniami i myśleniem typowo kobiecym, codziennymi troskami, ale również podziwiamy ją za jej siłę , przyjacielskie wsparcie i niezależność.

Trzy oryginalne grafiki wyszły spod ołówka wybitnego czeskiego ilustratora i malarza komiksów Michaela Petrusa. Przedstawiają one konkretne wydarzenia i sytuacje z życia typowej czeskiej kobiety i manifestują w ten sposób światu, że cokolwiek się stanie, kobieto, sama nie jesteś!

Dość gadania! Czas działać. Jest dla nas dużym zaszczytem przedstawić edycję 200 portfeli i 100 torebek z printem komiksowo-satyrycznym przedstawiającym kobiecą siłę. Siła kobiet - to paleta ideałów i wartości, którą podziwia nie tylko kobieca część, ale cała załoga Vuch!“

Devided wallet
Wybierz swój kraj