best
best

Intrepid wallet portfel z limitowanej edycji

185.00 zł 92.50 zł
Opcje

Piękna, krucha i delikatna z jednej strony. Silna i nieustraszona z drugiej strony. Kobieta zawsze ma co najmniej dwa oblicza. Stereotypy i uprzedzenia wobiec kobiet, dotyczące siły ich mięśni czy poglądów, są przestarzałe. INTERPID - tak została nazwana kolekcja zainspirowana kobiecą siłą i nieustraszonością, która drzemie w każdej z nas.

Drobne Drobne
Banknoty Banknoty
6-12 kart 6-12 kart
Limited Limited
Opis
Kolor okuć Srebrny
Styl Casual
Rodzaj zapięcia Na nap
Waga 139 g
Materiał Skóra ekologiczna
Wymiary 195 x 95 x 25 mm
Ilość kart 7-12
Wzór Więcej kolorów
Gwarancja 24 miesięcy
Dostawa i płatność

Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska i DPD.

 

Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.

 

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.

PORTFELE
PAKUJEMY W
PUDEŁKO PODARUNKOWE

EMANCIPARE LIMITED

„Tworzymy dla kobiet i o kobietach. Inspiracją do stworzenia naszej nowej edycji limitowanej EMANCIPARE była kobieta. Cenimy kobietę z jej zachowaniami i myśleniem typowo kobiecym, codziennymi troskami, ale również podziwiamy ją za jej siłę , przyjacielskie wsparcie i niezależność.

Trzy oryginalne grafiki wyszły spod ołówka wybitnego czeskiego ilustratora i malarza komiksów Michaela Petrusa. Przedstawiają one konkretne wydarzenia i sytuacje z życia typowej czeskiej kobiety i manifestują w ten sposób światu, że cokolwiek się stanie, kobieto, sama nie jesteś!

Dość gadania! Czas działać. Jest dla nas dużym zaszczytem przedstawić edycję 200 portfeli i 100 torebek z printem komiksowo-satyrycznym przedstawiającym kobiecą siłę. Siła kobiet - to paleta ideałów i wartości, którą podziwia nie tylko kobieca część, ale cała załoga Vuch!“

Intrepid wallet
Wybierz swój kraj