Mateo Black przestronny plecak z wytrzymałego materiału
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Mateo jest dla tych, którzy nie chcą iść na kompromisy między stylem a funkcją. Sportowy, wodoodporny i z mnóstwem kieszeni, Mateo jest gotowy na każdą pogodę i plany.…
Więcej informacjiMateo jest dla tych, którzy nie chcą iść na kompromisy między stylem a funkcją. Sportowy, wodoodporny i z mnóstwem kieszeni, Mateo jest gotowy na każdą pogodę i plany. Jego wygodne wzmocnione plecy i paski zapewniają, że z łatwością udźwigniesz każdy ciężar, który niesiesz.
- Minimalistyczny plecak sportowy
- Całkowicie wodoodporny
- Matowy materiał gumowany
- Wyściełane szelki i plecy
- Główna kieszeń na laptopa
| Wymiary | 400 x 300 x 120 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 820 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Wielokolorowy |
| Objętość | 14 |
| Styl | Sportowy, Podróżny, Studencki |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Właściwości | Wytrzymały materiał, Wyściełane plecy, Wyściełane paski, Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek, Wodoodporny materiał, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Plecaki
Praktyczność, komfort, funkcjonalność - to nieodłączne zalety plecaka. Niezależnie od tego, czy wybieramy się na pieszą wycieczkę, czy spędzamy czas na oglądaniu zabytków - plecak to opcja bardziej praktyczna od torebki. Plecak to idealne akcesorium do sportowych, podróżniczych stylizacji czy do stylizacji na miasto. Chyba nikogo nie trzeba o tym specjalnie przekonywać.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.