Joanna Leather Black elegancki skórzany plecak
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Joanna w skórzanym wydaniu łączy elegancję z ponadczasowym designem, dodając odrobinę luksusu. Precyzyjne wykonanie, ikoniczna klapka i pikowany detal w kształcie litery…
Więcej informacjiJoanna w skórzanym wydaniu łączy elegancję z ponadczasowym designem, dodając odrobinę luksusu. Precyzyjne wykonanie, ikoniczna klapka i pikowany detal w kształcie litery V czynią go doskonałym towarzyszem na każdą okazję. Bez względu na to, czy wybierasz się na spotkanie, czy na popołudniową kawę, ten plecaczek będzie Ci towarzyszył – dosłownie i stykowo.
- Plecak ze skóry włóknistej
- Zamykanie na magnes i zamek
- Wewnętrzne kieszonki
- Elegancki i minimalistyczny design
| Wymiary | 320 x 280 x 115 mm |
| Materiał | Prawdziwa skóra |
| Waga | 700 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 11 |
| Kolekcja | Skórzana |
| Styl | Elegancki, Na co dzień |
| Długość paska | 50 - 87 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Rozmiar NTB" | 11,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% Skóra włóknista
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Skórzane plecaki
Wiemy, że bez porządnego skórzanego plecaka można żyć. Ale uważamy, że spacery po mieście są z nim po prostu lepsze. Wręcz boskie. Dodatkowo zdobędzie Twoją przychylność dzięki wytrzymałości, uniwersalności i dbałości o środowisko. Jeśli chcesz nosić historię na plecach, skórzany plecak jest absolutnym must-have. Możesz być pewien, że będziesz go nosić naprawdę długo.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.