Sceeny Violet elegancki skórzany plecak
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Skórzany plecak, który przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia. Błyszcząca powierzchnia dodaje mu szyku, a większe i praktycznie podzielone wnętrze pomieści wszystko -…
Więcej informacjiSkórzany plecak, który przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia. Błyszcząca powierzchnia dodaje mu szyku, a większe i praktycznie podzielone wnętrze pomieści wszystko - od dokumentów po codzienne niezbędniki. Więcej kieszeni oznacza większy porządek i mniej szukania. Stylowy towarzysz, który sprawdzi się w mieście i w podróży.
- Plecak ze skóry naturalnej
- Główne zapięcie na zamek błyskawiczny
- Zewnętrzna kieszonka na zamek
- Wewnętrzne przegródki na drobiazgi i kieszeń na zamek
- Regulowane paski na ramiona
| Wymiary | 410 x 360 x 140 mm |
| Materiał | Prawdziwa skóra |
| Waga | 1050 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Objętość | 20 |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Długość paska | 50 - 94 (125 - 204) cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | 2w1, Wytrzymały materiał, Kieszeń na laptopa |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% Prawdziwa skóra
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Skórzane plecaki
Jasne jest dla nas, że bez porządnego skórzanego plecaka można żyć. Ale myślimy, że spacery po mieście są z nim po prostu lepsze. Wręcz boskie. Dodatkowo przekona Cię swoją wytrzymałością, uniwersalnością i trwałością. Jeśli masz ochotę nosić historię na plecach, skórzany plecak to po prostu must-have. Będziesz mieć bowiem pewność, że będziesz go nosić cholernie długo.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.