Cara Dazzling Blue designerska torebka crossbody
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Dni VUCH i Twój rabat -30% z kodem VDNI30 są już tu, bo nawet najbardziej zwyczajny dzień zasługuje na niezwykły dodatek.
Cara Dazzling to magnes na spojrzenia. Ma ten sam praktyczny krój co bestsellerowa Cara, ale ubrana jest w błyszczący płaszcz z oryginalną strukturą przypominającą…
Więcej informacjiCara Dazzling to magnes na spojrzenia. Ma ten sam praktyczny krój co bestsellerowa Cara, ale ubrana jest w błyszczący płaszcz z oryginalną strukturą przypominającą pomiętą satynę. Na zewnątrz efekt wow, w środku praktyczne kieszenie, złote detale i pasek, który możesz przerzucić przez ramię lub odpiąć. Ta torebka to po prostu odrobina blasku, dużo pewności siebie w jednym praktycznym opakowaniu.
- ICONIQ COLLECTION
- Główne zapięcie na suwak
- Wewnętrzne kieszenie na drobiazgi
- Design pomięty satyny
- Regulowany pasek na ramię
| Wymiary | 200 x 240 x 100 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 360 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy, Pikowany |
| Kolekcja | Iconiq |
| Styl | Elegancki, Czas wolny |
| Długość paska | 107 - 130 cm |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Średni |
| Kolor okuć | Złoty |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Ukryta kieszeń |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
ICONIQ
Kolekcja, która bierze nasze absolutne bestsellery i ubiera je w niepowtarzalny i pewny siebie płaszcz.
To nie jest zwykły redesign, to nasz najśmielszy manifest. Klasyczne kroje, precyzja i absolutne skupienie na detalu. Każdy element z tej kolekcji jest wynikiem absolutnego skupienia na detalu i bezkompromisowej precyzji. Starannie dobrane materiały, specjalne vintage okucia, które sprawiają, że cała kolekcja jest czymś wyjątkowym.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.