Neela Gala Teal duża torebka na ramię
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Nowa Neela przyodziała bardziej odświętny płaszcz. Zachowała jednak wszystko, co w niej kochasz. Przestronność, wygodę i praktyczność, tylko teraz wygląda nieco bardziej…
Więcej informacjiNowa Neela przyodziała bardziej odświętny płaszcz. Zachowała jednak wszystko, co w niej kochasz. Przestronność, wygodę i praktyczność, tylko teraz wygląda nieco bardziej szykownie. Do pracy, do miasta lub do szkoły, gdy chcesz zabrać ze sobą zeszyt A4, laptop lub spokojnie cały swój świat.
- Główne zapięcie na suwak
- Wewnętrzna mała kieszeń na suwak
- Torebka z wzmocnionym dnem
- W zestawie pasek crossbody
| Wymiary | 250 x 340 x 90 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 670 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Długość paska | 92 - 140 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Ukryta kieszeń |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Duże torebki
Niestety nie jesteśmy w Hogwarcie i nie mamy do dyspozycji magicznej torby Hermiony, do której zmieścił się nawet namiot. Ale na szczęście żyjemy w świecie, gdzie duże torebki są w modzie i jest tu Vuch, który ma całą ich kolekcję, więc możesz wybrać swoją dużą piękność, do której włożysz wszystko niezbędne i zbędne, co akurat potrzebujesz mieć przy sobie.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.